Bornova - Bayraklı Yetkili Satış Acentesi

Kurumsal

Hakkımızda

2010 Mayıs ayında yeni bir yapılanma ile kurulan Vizio Turizm; iş seyahatleri, yurtiçi ve yurtdışı gezileri, uçak bileti, otel rezervasyonları yapmanın yanı sıra kurumların ihtiyaç, beklenti ve talepleri doğrultusunda, yurtiçi ve yurtdışı organizasyonları ve toplantıları için etkin ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Odaklandığı sektörde girişimci ve güvenilirliği tanınan, itibarlı bir şirket olmak.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetine odaklanarak rekabet üstünlüğü sağlayan,uluslararası firmalar ile rekabet edebilen, hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen, faaliyetlerin ve mali performansıyla sürekli ve büyüyen, sektörde adından güvenirliğiyle bahsettiren, topluma ve çevreye katkı sağlayan bir şirket olmak.

Kurumsal Değerlerimiz

Vizio Turizm, çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür. En başta gelen sorumluluğumuz, vizyon ve misyonumuza uygun hareket etmek,tüm paydaşlarımıza değer katmak, davranış ve ilkelerimizde saygın ve örnek bir kuruluş olmaktır. Başarımızın sürekliliği, sosyal sorumluluk ve çevreye saygı bilinciyle kaliteli çözümler üreterek güvenle topluma sunmak, günlük işlerimizde ve aldığımız karada bu değeri yüceltme konusunda üzerimize düşeni yapmamıza bağladır.

Amaçlarımıza ulaşmak için bize yol gösterecek ve kurumsal vatandaş kimliğinizi güçlendirecek 6 kurumsal değerimiz şunlardır:

  • Güven
  • Hizmet Kalitesi
  • Müşteri İlişkimizi En Üst Düzeyde Tutmak
  • Başarma Azmi
  • Sosyal Sorumluluk
  • Tüm Kaynakları Verimli Bir Şekilde Kullanmak